آموزش زبان انگلیسی در روزهای کرونایی
آموزش زبان انگلیسی در روزهای کرونایی

آموزش زبان انگلیسی در روزهای کرونایی

به نام خدا

امروزه آموزش زبان انگلیسی یکی از ضروریات شده است ما با یادگیری زبان انگلیسی می توانیم هم سطح علمی خود را افزایش دهیم و هم درامد کسب کنیم با وجود کرونا و در خانه ماندن ما نباید از آموزش جا بمانیم در شرایط فعلی امکان رفتن به کلاسهای حضوری رو ندارید این پکیج رو تهیه کنید  و در منزل شروع به یادگیری زبان کنید این دوره با داشتن کلاس های آنلاین هیچ فرقی با کلاس های آموزشگاه ندارد و هر زمان که اشکالی داشته باشیم می توانید از استاد بپرسید..

خیلی از ماها مشتاقانه جلو می رویم اما بعد مدتی رها می کنیم در یادگیری زبان اراده و انگیزه مداوم مهم است که این پکیج این موارد رو حفظ و حتی تقویت می کند .

و خیلی از ما یادگیری زبان را شروع کردیم اما بعد رها کردیم اما در این پکیج پشتبانی دارد که شما را راهنمایی می کند تا مشکلات سر راه خود را حل کنید و مصرانه شما را حمایت می کند.

در این بسته شما به آسانی به کمک فکر افزار با لغات و اصطلاحات جدید و بسیار زیادی آشنا می شوید و امکان تمرین مکالمه در گروههای اسکایپ برای شما وجود دارد.

روش یادگیری در این بسته بسیار جدید و فوق العاده است با کلاسهای  آنلاین  کاملا استرس صحبت کردن که اکثرا این مشکل رو دارند ، از بین می رود کتاب ،تمرینات، درسنامه های استاد،و آموزش ها بسیار روان و واضح هستند.

این دوره کامل آموزش زبان انگلیسی، به افراد تحت آموزش خود کمک می‌کند تا مهارت‌های ارتباطی موثر خود را منطبق با استاندارد بین المللی زبان انگلیسی  CEFR افزایش دهند. این دوره، نگاه همه‌جانبه و کاربردی به یادگیری زبان دارد و برای همه‌ی نیازهای زبان‌آموز راه حل ویژه‌ای دارد. به طوری که زبان‌آموز با آموزشی جذاب، کاربردی و حمایت تیم پشتیبانی به نتایج قابل‌توجه و درخشانی می‌رسد.دوره ای که ما به شما معرفی میکنیم  DO IT یک دوره آموزشی کامل و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته است. در این دوره، روش آموزشی شفاف و جذابی برای زبان آموزان طراحی شده است. که منطبق با نیازها و توانایی‌های زبان آموز او را تا رسیدن به هدف کاملا برانگیخته و علاقمند به یادگیری نگه می‌دارد. هم‌چنین در این دوره با کمک متدهای روانشناسی یادگیری و ابزارهای انگیزشی موجود در دوره، زبان آموزان نسبت به یادگیری زبان کاملا متعهد و مطمئن می‌شوند. «دوره  آموزش زبان انگلیسی Doit  انتشارات جی۵» محتوای سرفصل‌هایی با موضوعات شخصی، خانوادگی و اجتماعی است که آموزش زبان را برای داوطلبان جذاب و کاربردی می‌کند و آن‌ها را در جریان یادگیری علاقه‌مند نگه می‌دارد. به این ترتیب که این سرفصل‌ها بازتابی از علایق زبان آموزان و نیازهای آموزشی آن‌هاست و این به زبان آموزان این اطمینان را می‌دهد که همیشه در مورد هر موضوعی حرفی برای گفتن دارند.منابع آموزشی دوره DOIT به این شرح است: در این دوره همه جانبه زبان انگلیسی، هرآنچه که زبان آموز برای تسلط بر چهار مهارت زبان انگلیسی نیاز دارد، پیش‌بینی شده است و شامل کتاب‌هایی براساس منابع روز دنیا، فیلم های آموزشی متناسب با هر درس، فایل های صوتی و تمرین های شنیداری متعدد، کتاب‌های داستان جذاب به همراه سی دی تصویری آن است. فکر افزار جی5 و جی‌برگ‌های تخصصی، ابزار‌های انگیزشی و تقویت اراده، برنامه‌ریزی، پشتیبانی و گواهینامه پایان دوره از ویژگی‌های این دوره است. تیم پشتیبانی تخصصی جی5، متناسب با نیاز و وقت هر زبان آموز، برنامه‌ریزی مطالعاتی شخصی را به هر نفرمی‌دهد و زبان آموز متناسب با سطح خود به عضویت گروه‌های تعاملی پشتیبانی در می‌آید و به اتفاق هم گروه‌ها و پشتیبانان خود، گام به گام به تسلط به زبان نزدیک‌تر می‌شود و در طول دوره در آزمون‌های آنلاین متعدد شرکت کرده و در نهایت گواهینامه پایان دوره خود را دریافت می‌نماید.این پکیج، ترم اول از دوره ی شش سطحی (مقدماتی تا پیشرفته) است.

شما می توانید برای آشنای بیشتر با این دوره اینجا کلیک کنید 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید